Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DOM NUDI KUKA OD 290m2 NA PLAC 412m2 PRZINO

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: agencija DOM 27 јул. 16:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ПРЖИНО
2-СТАНА ПО 106м2,2-ТЕРАСИ ПО 16м2
2-ГАРАЖИ ПО 25м2 + ПОДРУМИ 40м2
ВКУПНО ПЛАЦ 412м2 ОТВОРЕН ВИДИК
И НЕПРЕЧЕН ПОГЛЕД НА ЦЕЛО СКОПЈЕ.
КАТОВИТЕ СЕ ПОДЕЛЕНИ ПО ХОРИЗОНТАЛА
ЕДИНЕЧНА, УРЕДЕН ДВОР 300М2
---------------------------------------------------------
Nudi: Drustvo za proektiranje ingenering
i posreduvanje so nedvizen imot"DOM"-Skopje
Tel.
077/888-877
E-mail. [email protected]
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации