Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO ELITNIOT DEL NA BARDOVCI

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 27 мар. 19:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата

TROSOBEN STAN KARPOS 2 RENOVIRAN KOMPLET 54 000 EUR
DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO NOVOGRADBA 45 M2 50 000 EUR
ODLICEN STAN VEDNAS DO PESTALOCI 88 M2 1 KAT 114 400 EUR
EKSKLUZIVEN APARTMAN SO POGLED NA GRADOT 165 m2 650 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
SE PRODAVA KUKA 180 M2, ( MOZNOST I ZA ZAMENA TROSOBEN STAN 70 - TINA M2 OKOLU UNIVERZALNA PESTALOCI SO DOPLATA) , VO ELITNIOT DEL NA BARDOVCI VO NEPOSREDNA BLIZINA NA REZIDENCIJALNIOT KOMPLEKS BELI KUKI !
NA SAMO 7 KM OD PLOSTAD !!!!
KUKATA E EDINECNA , ORGANIZIRANA NA 2 NIVOA SO VKUPNO 9 PROSTORII !!!
HORTIKULTURNO UREDEN DVOR VO POVRSINA OD 550 M2.
CISTA DOKUMENTACIJA !!!!!!
CENATA NE E FIKSNA !!!!!

КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата
ATRAKTIVEN STANBEN PROSTOR NA ULICA LENINOVA 150 M 0 EUR
SE IZNAJMUVA CETIRISOBEN CRNICE NAD MVR 120 M2 700 EUR
SE IZNAJMUVA EKSKLUZIVNA KUKA BARDOVCI 1 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN KATOLICKA SO VKLUC.TROS 20 000 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации