Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVOIZGRADENA KUKA VO GORNO SONJE 540m2

199 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 05 апр. 18:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

NOV VSELIV STAN 58m2 GORCE PETROV TROSOBEN 0 ЕУР
PLAC ZA KOMERCIJALNA NAMENA BLIZU RESTOR. DOJRANA 0 ЕУР
SE IZDAVA LOKAL TC BISER PESACKA ZONA 64m2 600 ЕУР
STAN OD 100m2 VO AERODROM PRIZEMJE SO DVOR 88 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
SE PRODAVA NOVOIZGRADENA EDINECNA KUKA VO GORNO SONJE VO POVRSINA OD 540 M2.
KUKATA E POZICIONIRANA DO ASFALTEN PAT,STRUJA ,VODA OD POSTOECKI BUNAR NA 100 METRI DLABOCINA.
VKUPNATA POVRSINA NA KUKATA E ORGANIZIRANA NA 3 KATA,KAKO TRI ZASEBNI STANBENI EDINICI CII POVRSINI SE 180 M2 PO KAT
DNEVNITE PROSTORII OD SEKOJ KAT IZEGUVAAT NA SVOJ BALKON (POVRSINA OD 10 M2) SO FANTASTICEN POGLED.
KUKATA E FAZA KARABINA ,OD KOJA EDNIOT KAT E VO FUNKCIJA ZA ZIVEENJE.
OBJEKTOT POSEDUVA I PODRUMSKA PROSTORIJA OD 20 M2.
CELIOT OBJEKT E POZICIONIRAN NA PLAC VO POVRSINA OD 1400 M2.
NA SAMIOT VLEZ SE POSTAVENI 2 GARAZI ,VO POVRSINA OD 120 M2.
MOZNOST ZA ZAMENA (STANBENI EDINICI GORCE,VLAE,HROM,KARPOS) SO DOPLATA.
CISTA IMOTNO PRAVNA SOPSTVENOST.
NACIONALNOST NE E BITNA !!!
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
DVOSOBEN STAN VO AERODROM 43 M2 1 050 ЕУР
SE IZNAJMUVA 3 SOBEN CENTAR BLIZU GTC OPREMEN 350 ЕУР
KARPOS 4 95M2 RUSKA ZGRADA 610 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN 154m2 NAD MVR CRNICE MINI ZGRADA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации