Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka so plac 2000m2

140 000 ЕУР

Се продава од: ATANAS Денес 03:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se PRODAVA kuka vo Gorno Sonje, so voda od dva bunari,struja dva parkinga plac od 2000m2 so cisti dokumenti nova gradba 2010 godina. vednas vselliva.
CENA PO DOGOVOR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации