Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so pogled na celo Skopje

0 МКД

Се продава од: Давид Денес 16:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Самостална куќа, новоградба, карабина, со земјиште од 700 метри квадратни вкупна површина, излегува на 2 улици, со вода, струја, инфраструктура целосна со асвалт, канализација.

На 2 км од Центар, над Теферич кафаната.

Најубав панорамски поглед на цело Скопје.

Цена по договор, само за сериозни богати купци.
Давид
075399526
Leaflet
Кон почеток