Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so pogled na Skopje

180 000 ЕУР

Се продава од: Давид 24 фев. 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Самостална куќа, новоградба, карабина, со земјиште од 600 метри квадратни вкупна површина, излегува на 2 улици, со вода од Водовод, струја, инфраструктура целосна со асвалт, канализација.

На 3 км од Центар, над Теферич кафаната.

Најубав панорамски поглед на цело Скопје.

Цена не е фиксна, за повеќе информации јавете на бројот: 075 399 526
Давид
075399526
Leaflet
Кон почеток