Објавени: ноем. 16 2022 11:39

Kuka vila Gorno Sonje on 100m2 so dvor 2500m2

ЕУР

Објавени: ноем. 16 11:39
Прегледи: 2332
Се продава куќа со двор во Горно соње (викенд населба коштан). Во дворот се сместени главна куќа, помала куќа со мини кујна и средна куќа со просторија за алати и просторија целосно опремена за пинг понг. Дворот е со површина 2.500м2. Куќата има прилаз од сопствен пат кој е во целост приватен. Куќата е на 2 спрата, целосно реновирана со нов патос, нови керамиди, нова фасада итн..Куќата е цврста градба со ултра изолација (сендвич зидови) и е со површина од 105м2. Куќата има 2 големи тераси, голема дневна, кујна, ходник, вц, спална и детска соба. Греењето е преку камин кој е поврзан со сите радијатори во куќата. Куќата е изградена според сите најнови стандарди. Плацот не граничи со ниту едни комшии и ви гарантира целосна изолираност. Неколку километри е куќата оддалечена од милениумскиот крст и е на само 15 минути оддалечена од центарот на Скопје.
Број за контакт Тони - +38978760494
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации