Објавени: јул. 26 2022 11:14

Kuka vo Oresani

ЕУР

Објавени: јул. 26 11:14
Прегледи: 1115
Куќата е на два спрата + гаража, има двор на 3 нивоа и тераса со преубав поглед. Дворот е околу 400м2 .

На приземјето има широк ходник, дневна и спална, и тоалет, додека на горниот спрат има две сеоби, кои сега се споени во една. Се наоѓа во с.Орешани, над железничката станица. Има пристап со кола. Пределот е со многу зеленило. 18км од Скопје.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации