Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Zelenikovo moze i zamena za stan

22 000 ЕУР

Се продава од: Cipi 24 фев. 00:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Kukjata e vo super sostojba moze dase vidi moze zamena za stan so moja ili vaša doplata zavisi kaj vise naogja stanot cena 22.000
Leaflet
Кон почеток