Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dve kuki

65 000 ЕУР

Се продава од: Radmila 31 јул. 16:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Dve novi kuki vo eden dvor vo novo selo...
Radmila
077703602
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации