Објавени: дек. 25 2021 09:15

Kuka 100m2 vo Stip moze i zamena za stan

ЕУР

Објавени: дек. 25 09:15
Прегледи: 2
Se prodava ili zamenuva za stan vo stip. Kuka na eden sprat 5 sobi so povrsina od 100 m2 i dvorno mesto od 1200m2 so lozje i ovostarnik ima mesto za dogovor.Moze i zamena za stan vo stip
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации