Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka 130m2 vo Stip

Се продава од: Donce 10 фев. 19:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Штип
Se prodava kuka na dva sprata vo centarot na gradot
Cena mnogu povolna!!!
Leaflet
Кон почеток