Објавени: мар. 02 2019 01:43

Kuka na ekskluzivna lokacija vo centar

Објавени: мар. 02 01:43
Прегледи: 8
Se prodava kuka -centar vo Stip pozadi Sobranie
Kukata ima:
-solaren sistem
-centralno greenje
-462m2 korisna povrsina
-dvorna povrsina 155 m2
Imoten list-6225

Info na tel. 072210200
Koco Racin-5 Stip
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации