Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTAR

0 ЕУР

Се продава од: Vasko Kljusev Денес 14:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Штип
Se prodava kuka -centar vo Stip pozadi Sobranie
Kukata ima:
-solaren sistem
-centralno greenje
-462m2 korisna povrsina
-dvorna povrsina 155 m2
Imoten list-6225

Info na tel. 072210200
Koco Racin-5 Stip
Vasko Kljusev
072210200
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации