Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na top lokacija pod Gradska Bolnica Stip

52 000 ЕУР

Се продава од: Hari 19 јан. 06:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Odlicna prilika na 5 minuti do Centar, sega e iznajmeno na dolg period so dogovor za naem i e odlicna investicija. Samo whatsapp momentalno na 00966549377402
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации