Објавени: мај 14 2022 08:57

Kuka na ul Kosovska so 600m2 dvorno mesto

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 14 08:57
Прегледи: 2536
Се продава куќа од 80м2 зграда (со гаража и додатен простор e 100 м2) и 600м2 двор/покуќнина.
Куќата се наоѓа на улица Косовска веднаш над поранешната ''зелена'' продавница на Макпромет, на само 5 минути од ценарот на Штип или на само 5 минути од Кит-го маркет во Црвените кули.
Куќата располага со голем двор, додатен простор шупа и огромно дворно место од 600 м2 (може да се искористи за изградба на уште една куќа).
Куќата е легализирана и веднаш вселива со мали корекции, во неа 2 години никој не живее.
Распоред:
Спрат 1:
2 соби со купатило, ходник и кујна.
Спрат 2:
2 соби со ходник.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации