Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Денес 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
За детални информации јавете се.
Aleksandar
071227802
Leaflet
Кон почеток