Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka od 500m2 vo Stip kompletno so namestaj na dvata sprata

69 000 ЕУР

Се продава од: Marjan 14 окт. 11:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип

Se prodava kuka vo Stip na ulica Car Samoil br 12
Nova gradba 2015 godina,aluminiumska stolarija,Nov vodovod,nova,electrical,dve kujni novi,dve kupatila novi,dve spalni solicitors novi,dve detski solicitors,I tri dnevni Preston,kukata se prodava kompletno so nov namestaj sredeno se bez den vlog.Moze komotno da ziveat dve semester,dve garazi i dvorno mesto so terasi vkupna povrsina 300 kvadrati,po imoten list.Prevod vednas,se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo

200m2 vnatresna povrsina

300m2 dvorno mesto so garaza

Telefon za kontakt: 078/415-491

Telefon za kontakt: 078/650-785
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации