Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Се продава од: Elena K. 22 септ. 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Kukata se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,ima pristap odma do asfaltiran pat,i e na dva sprata so podrum i dvorno mesto (plac) od 1250 m2,nikoj ne zivee vo nea podolgo vreme,Kukata e so sredrni dokumenti cist imoten list.
Leaflet
Кон почеток