Објавени: ноем. 29 2021 06:50

Kuka so markica za gradba od 200m2

Објавени: ноем. 29 06:50
Прегледи: 82
Плацот има маркица за градба од 200 метри квадратни.

Ул. Никола Чаулев бр. 2 (во непосредна близина на промајата).

Цена по договор.

Контакт: 076 432 205
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации