Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot na Stip

Се продава од: Ole 03 мар. 10:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Se prodava kuka vo centarot na grad Stip, pozadi stariot zdraven dom, na ul.Borko Talev 35 Stip

Cena po dogovor

078 217 535
Кон почеток