Објавени: апр. 25 2022 02:22

Kuka vo centarot na Stip

Објавени: апр. 25 02:22
Прегледи: 688
Се продава Куќа, Деловен простор и Гаража, во централното градско подрачје. Деловниот простор има 28 м2, гаражата 12 м2, а куќата е на 2 спрата со вкупна површина од 150м2. Земјиштето под зграда изнесува 216м2. Дворното место има површина од 94 м2. Сите објекти се посебни единици со посебни влезови. Куќата има сопствено парно со два котели. Едниот е на тврдо гориво а другиот на струја. Деловниот простор и куќата се продаваат со мебел, клими и други пропратни работи...
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации