Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 ЕУР

80 000 ЕУР

Се продава од: Никола Џамбазовски 20 окт. 21:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Се продава куќа во населба Пребег во Штип со одличен поглед кон градот, приземје + 3 ката. Куќата е во фаза карабина, со дворно место и гаража.
Никола Џамбазовски
075374766
Кон почеток