Оглас од претпријатие Објавени: авг. 19 2021 03:35

Kuka vo Novo Selo 173m2

ЕУР

Објавени: авг. 19 03:35
Прегледи: 2
ID: SH2023
никола карев 30,
штип македонија
105000€
https://we4home.mk/property/top-kuka-vo-novoselo-173/
Се продава одлична куќа во Ново село изградена 2001 година со квалитетни материјали на Ридарска Чешма, со прекрасен поглед кон мостот на река Брегалница, Лџите, Музејот за восочни фигури.
Куќата е во одлична кондиција правена со дозвола за градба со план и со најквалитетни материјали, се состои од 3 спрата и поткровје кое треба само да се уреди за да се искористи и тој простор. Куќата има чист имотен листи и сите делови се уредно впишани во него. Сите прозори и врати на куќата се од дрво изработени по највисок квалитет, додека прозорите се со термопан стакло, подлогата на сите спратови е пархет и плочки.
Приземје: Ходник, остава за алат помошни работи и слично, дневна со кујна со елементи и тоалет. (надвор има остава за дрва)
Прв кат: Ходник, тоалет, дневна со кујна со елементи и ел шпорет, камин и клима, мал балкон летна кујна, голем балкон со прекрасен поглед кон мостот во Ново село.
Втор кат: спална соба (со две одделни кревети и мал балкон), Спална соба со регал, мал балкон и голем балкон со поглед.
Куќата се продава со работите кои се останати внатре исто така има и соларен систем за топла вода кој е поврзан низ цела куќа. Фасада со пресован стиропор 5 цм, пластифицирана боја која се мие со вода додека ѕидовите се сендвич со изолација тервој 10 цм. Поткровието е со изолација (даски – стаклена волна – даски) може слободно да се уреди во детска соба или спална достапно е со скали на спуштање.
Куќата е изградена за свој вкус со најдобри материјали, нема никаква амортизација, доста добро е одржувана, има интернет и кабелски приклучок, камери за надзор, еден главен саат за струја и уште 1 контролен за приземјето. Вграден оџак за греење на сите спратови.
Видео:
https://youtu.be/tlDleX_y3ZY
Опис на линк

We4home.mk

We4home е модерна и професионална агенција за недвижности со која секогаш добивате најдобра услуга и најдобра цена за веќе претходно избраниот објект. 
Во We4home агенцијата за недвижности вработени се млади, и амбициозни луѓе посветени на својата работа.  
We4home е агенција која врши професионално, презентирање, сликање, и снимање на секој објект, исто така и нуди најдобра услуга во делот на подготовка на целата потребна документација.
Работат исклучително со сигурни објекти кои имаат чисти сметки, имотни листови, и сите потребни документи кои се потребни за лесно и ефикасно продавање и издавање на објектите. 
Посредуваат при:
- архитектура и проектирање, 
- проценка,
- надзор, 
-легализација,
- дозвола за градба,
- катастар и слични пропратни работи поврзани со недвижниот имит.

Нивната мисија е да ги направат среќни нивните клиенти,секогаш се тука за купувачите и продавачите, тие не се тука за стан или куќа, тие се тука за да Ви овозможат ДОМ!
Секогаш овозможуваат, пријатен дочек, професионално работење од нивна страна, максимална доверба и сигурност,  и најсигурна инвестиција.
Визијата на нивната компанија е да ги задоволат потребите на сите, да изградат идеални домови, и да направат среќни семејства.
Имоти издвоени за продавање се:
- Куќа во Струмица до киното во центар,
- Нов стан со два апартмани 96m2,
- Деловен простор до кафе Анџелс,
- Дуплекс стан 149m2 на булевар Маршал Тито Струмица,
- Квалитетен мазонет на супер локација,
- Куќа во центарот на Штип,
- Реновиран стан во строг центар на Штип,
- Голема наместена ќуќа во Босилово со голем двор,
Имоти издвоени за изнајмување на промоција се:
- Дуќан во Струмица во центар,
- Деловен простор во центар во Штип,
-  Наместен стан во Кисела Вода, Расадник 43m2,
- Спрат од куќа до Осново училиште Гоце Делчев, итн.
Канцелариските простории на агенцијата за недвижности We4home, се наоѓаат во Струмица и во Штип, достапни се во секое време за разговор и консултација околу Вашите потреби.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

We4home е модерна и професионална агенција за недвижности со која секогаш добивате најдобра услуга и најдобра цена за веќе претходно избраниот објект. 
Во We4home агенцијата за недвижности вработени се млади, и амбициозни луѓе посветени на својата работа.  
We4home е агенција која врши професионално, презентирање, сликање, и снимање на секој објект, исто така и нуди најдобра услуга во делот на подготовка на целата потребна документација.
Работат исклучително со сигурни објекти кои имаат чисти сметки, имотни листови, и сите потребни документи кои се потребни за лесно и ефикасно продавање и издавање на објектите. 
Посредуваат при:
- архитектура и проектирање, 
- проценка,
- надзор, 
-легализација,
- дозвола за градба,
- катастар и слични пропратни работи поврзани со недвижниот имит.

Нивната мисија е да ги направат среќни нивните клиенти,секогаш се тука за купувачите и продавачите, тие не се тука за стан или куќа, тие се тука за да Ви овозможат ДОМ!
Секогаш овозможуваат, пријатен дочек, професионално работење од нивна страна, максимална доверба и сигурност,  и најсигурна инвестиција.
Визијата на нивната компанија е да ги задоволат потребите на сите, да изградат идеални домови, и да направат среќни семејства.
Имоти издвоени за продавање се:
- Куќа во Струмица до киното во центар,
- Нов стан со два апартмани 96m2,
- Деловен простор до кафе Анџелс,
- Дуплекс стан 149m2 на булевар Маршал Тито Струмица,
- Квалитетен мазонет на супер локација,
- Куќа во центарот на Штип,
- Реновиран стан во строг центар на Штип,
- Голема наместена ќуќа во Босилово со голем двор,
Имоти издвоени за изнајмување на промоција се:
- Дуќан во Струмица во центар,
- Деловен простор во центар во Штип,
-  Наместен стан во Кисела Вода, Расадник 43m2,
- Спрат од куќа до Осново училиште Гоце Делчев, итн.
Канцелариските простории на агенцијата за недвижности We4home, се наоѓаат во Струмица и во Штип, достапни се во секое време за разговор и консултација околу Вашите потреби.
+38978419995

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации