Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Се продава од: Igor Денес 11:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Штип
Se prodava kukja na dva sprata, so dva posebna vleza. Kukjata e celosno renovirana so nov prefinet mebel. Ima centralno greenje na dvata sprata i golemo dvorno mesto.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации