Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo strog centar na Stip itno

15 000 ЕУР

Се продава од: kuka 10 фев. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Штип
Kuka vo centarot na gradot se naoga izmegu vanco prke i gimnazijata za poveke barajte me na mob
Leaflet
Кон почеток