Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzno opremena kuka na 5 nivoa vo Stip

455 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 19 апр. 13:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата

се продава деловен простор 20м2 до angels cafe 16 000 ЕУР
Gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip 10 ЕУР
Renoviran stan vo strog centar na Stip 53 000 ЕУР
Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva 210 ЕУР
Се продава луксузно опремена и пространа куќа со одлична локација , корисна површина од 505m2.
https://we4home.mk/property/luxuzna-kuka-5-nivoa-solidarnost-100/
Куќата е опремена доста квалитетно и луксузно по вкус на сопствениците кои сеуште живеат во неа. Нови и квалитетни гарнитури, лцд телевизори, спуштени плафони, џакузи, Централно парно греење и супер поглед.
Грандиозниот објект се состои од 4 спратови за живеење и приземје со подрум, гаража и деловен простор.
Безбедносен систем опремен со камери, домофон и аларм.
Распоред и опременост по спратови:
Приземје: Гаража, деловна просторија со веце, и просторија за парно (печка за парно и цистерна на нафта).
Прв Кат: Дневна соба со кожена гарнитура заедно со трпезарија и комплетно опремена кујна со трпезариска маса, клима и 2 спални соби, wc (туш кабина), Подлога керамички плочки. Голем балкон на дневна и одвоен влез од другите спратови.
Втор кат: Дневна соба со седмосед гарнитура заедно со трпезарија, трпезариска маса и кујна, ЛЦД тв, клима, голем гардеробер, 1 wc со туш кабина и 1 wc со ( џакузи ), гардеробер и 3 спални соби. Балкони на дневна во Г форма, и на две спални.
Трет кат: Дневна соба заедно со трпезарија, трпезарска маса нова и кујна со шанк уникатно изработен, кожена гарнитура, ЛЦД тв, клима аголна (осака), 1 wc со туш кабина и 1 wc со џакузи, гардеробер и 3 спални соби. Балкон во Г на дневна и 2 балкона на спалните соби. Подлога плочки и ламинат.
Четврти кат(поткровје): спратот е целосно отворен , еден простор и располага со шанк, кожен петоседт, француски лежај, ЛЦД тв, клима, wc .
Во Близина: Супер маркет Туш на 8 минути, о.у. Тошо Арсов на 10 минути, Градинка на 7 минути, Градски пазар на 15 мин. (времето е за одење пеш).
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата
Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska 160 ЕУР
Се Продаваат 2 Куќи во центар на Штип 48 000 ЕУР
Деловен простор во Сењак до тајна вечера 70м2 150 ЕУР
Nov Ekstra stan vo centarot na Stip 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации