Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac so kuka na dolna Zeleznicka

25 000 ЕУР

Се продава од: Kuka Вчера 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,ima pristap odma do asfaltiran pat,i e so povrsina od 1250 m2. Imotot odnosno Placot e so sredrni dokumenti cist imoten list.
Odlicno i tivko mesto blisko do gradot na samo 3 km za da izgradite nova Kuka so golem dvor i moznost za garaza senkarnik parking prostor lesen i ramen pristap odma do pat do linija za voda struja i site drugi potrebi kojsto ke trebaat da izgradete edna nova kuka od vasite sonista
Moze da se pogledne i razgleda vo sekoe vreme na ul Zeleznicka br 74.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации