Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran stan vo strog centar na Stip

53 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 24 фев. 00:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата

Deloven prostor 200m2 PSS kompleks 600 ЕУР
Stan vo Strumica do Tineks 34 000 ЕУР
Plac Gradezno neizgradeno zemjiste Kezovica 5 ЕУР
Luksuzno opremena kuka na 5 nivoa vo Stip 455 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
id: sа1019/ванчо прќе 61,
штип македонија
53 000 €
description
реновиран стан во строг центар на штип
apartment - штип
Се продава реновиран стан во строг центар на Штип на улица Ванчо Прќе 61/2/1 од 59м2, 55м2 корисна површина за живеење + 4 м2 подрум. Станот е на приземје реновиран и веднаш вселив.
Подлога / пархет
Распоред / Ходник ( нова влезна врата ) , тоалет( реновирано ) , спална соба ( пвц прозори и вграден плакар ) дневна соба, балкон и кујна ( шпорет , аспиратор ) + остава и тараса.

Станот е реновиран пред 6 години со сменети сите врати и прозори и ролетни, уреден балкон со поглед на едносмерната улица во Штип.
ЗА повеќе информации кликнете на линкот подолу
https://we4home.mk/property/renovira-stan-stip-centar/

Стан во Центар Штип

We4home.mk
+38978419995
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата
Gradezno neizgradeno zemjiste 10 ЕУР
Gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip 10 ЕУР
Nov stan od 69m2 Karpos SR 45 000 ЕУР
Stan vo Strumica do Tineks 34 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации