Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO

0 МКД

Се продава од: Snezana 31 јул. 19:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO - KONTAK TELEFON 078473455
Snezana
078473455
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации