Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo 8mi Noemvri

42 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности -Твој Дом 04 дек. 10:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija 0 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo kompleks Astibo Stip 0 ЕУР
Se izdava stambeno deloven prostor vo Porta Prolet 0 МКД
Novi stanovi vo Centar 750 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип

Се продава стан на одлична локација во 8ми Ноември над сервис “Gorenje”.Зградата е во близина на Градинка, ОУ.”Тошо Арсов” , Македонска Пошта, супермаркет и на само 2 мин од пешачката патека покрај река Брегалница.

Станот е лоциран на шести спрат во зградата има лифт и е со површина од 58m² има и 30m² тераса со одлишен панорамски поглед која е покриена и обградена но не е впишана во имотниот лист.

Поседува дневна со кујна, две спални соби, и едно купатило.Поставена е нова ПВЦ столарија,реновирано купатило и се продава уреден и спремен за живеење.

Агенција за недвижности -Твој Дом
Агенцијата за недвижности Твој Дом е моментално на 9то место во ранг листата за недвижности во Македонија. Твој Дом со седиште во Штип, претставува професионална агенција која ги нуди најдобрите услуги на своите клиенти, по најповолни и најпристапни цени. Иако станува збор за релативно ново отворена агенција, сепак сопствениците и агентите може да се пофалат со досега одлична работа во својата дејност. Тимот на Твој Дом се занимава со продажба и издавање на недвижности, засега само со локации низ Штип, каде всушност се наоѓа и седиштето на самата агенција. Презентацијата од страна на агенцијата е јасно и концизно смислена, доловена со слики кои во вистинско светло го прикажуваат објектот кој го нудат. Најголем дел од недвижнините, небитно дали станува збор за куќа, стан или деловен простор се нови, односно доколу се наоѓаат во постари згради, истите се внатрешно целосно реновирани, по најсовремени стандарди, кои престојот во дадениот стан или куќа го прават да биде уживање за станарите или сопствениците доколку станува збор за купување на станот односно куќата. Многу битно за потенцирање кога станува збор за агенција за недвижности е тоа што Твој Дом склучува соработка исклучиво со клиенти кои поседуваат средени и чисти имотни листови, кои секако се проверуваат од одговорните лица за тоа во самата агенција. Впрочем маркетингот како најголем продавач во денешницата, Твој Дом го имаат увидено тоа и со јасна стратегија која си ја имаат поставено и тоа презентирано преку постовите на социјалните мрежи, нивната веб страна и профилот на Пазар3, каде што се претставени сите недвижности што ги имаат најдобро ја имаат прикажано недвижната ствар. Погледнете ги огласите кои ги имаат во склоп на продавницата на Пазар3, посетете ја нивната страна чиј линк ќе го најдете во продолжение и уверете се во квалитетот кој го нудат Твој Дом. За подетални информации контактирајте ги и на телефонските броеви за контакт, каде што во секое време најљубезно ќе добиете одговори на сите Ваши прашања!
Посетете ја нашата продавница
Ванчо Прќе 112 Прикажи на мапата
074230500
https://tvojdom.mk/
Агенција за недвижности -Твој Дом
074230500
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Nov stan na atraktivna lokacija 62 470 ЕУР
Deloven prostor vo Makedonka 0 ЕУР
Nov stan na atraktivna lokacija vo Stip 66 880 ЕУР
Se izdava stan vo Skopje na odlicna lokacija vo Kisela Voda 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации