Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 620m2 vo Stip

0 МКД

Се продава од: Ванчо 07 мар. 10:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Штип
Се продава куќа со чист имотен лист, термички изолирана-новоградба.Куќата е делива по спратови.Има деловен простор со индустриско броило за електрична енергија.Куќата има посебни два влеза и два двора.Цена по договор.
Ванчо
078767176
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации