Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vikendica Vila vo Suitlak

27 000 ЕУР

Се продава од: Kuka 23 септ. 16:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Штип
Vikendica Vila vo Suitlak od, 50m2..
Patot za lipovdol mesto vikano orta koliba so lojze i ovostarnk vkupna povrsina od 2000m2 legalizirana odma do pat so struja i voda kompletno sredena kako odnadvor taka i odvnatre zagradena naokolu,, ima oluci, podrum, sprat, terasa, garaza senkarnik.
Vistinsko mesto za odmor i rekreacija.
Legalizirana so cist imoten list i kompletna dokumentacija.
Prevod za eden saat.

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации