Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iITNO SE PRODAVA KUKA NA ELEN KAMEN 135000 EVRA

135 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Универзал Инвест Инженеринг 01 авг. 14:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Универзал Инвест Инженеринг
SE PRODAVA STAN VO STRIG CENTAR NA OHRID 47 000 ЕУР
STANOVI NA MOSKOVSKA 1 250 ЕУР
TROSOBEN STAN KAJ NOVA VO TAF 1 1 050 ЕУР
STANOVI VO MICURIN PO POVOLNA 1 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Струга
Kukata e na tri nivoa
-1 nivo,kujna i terpezarija
1 nivo dnevna so terpezarija i kupatilo
2 nivo,2 spalni i kupatilo
Vkupniot plac e110 m2, od koj kuka vo povr[ina od 106 m2 i gara\azidana za dve goleni vozija ili e normalni.Terasa so pogled na ezelo.Greenje 3 invertor klimi
Универзал Инвест Инженеринг
Проектирање,изведба,надзор и посредување при продажба на недвижности [email protected]
Посетете ја нашата продавница
ул.Партизанска 2бр.8/1 Прикажи на мапата
072 212 290
Универзал Инвест Инженеринг
072212290
Leaflet
Универзал Инвест Инженеринг
DELOVEN PRROSTOR VO DEBAR MAALO 350 000 ЕУР
SE PRODAVA STAN VO SOPISHTE SO PREKRASEN VIDIK 900 ЕУР
STAN VO AERODROM NA PRV KAT 82 000 ЕУР
PLACEVI VO TRUBAREVO GRADEZNA ZONA 30 ЕУР
Кон почеток