Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kapital Ekskluzivno kuka vo Radozda

48 000 ЕУР

80 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 02 дек. 13:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Trosoben jugoistocen stan 77m2 53 900 ЕУР
Kapital Ekskluzivno dvosoben stan 45m2 38 500 ЕУР
Kapital apartman vo UZ 15 korpus 26mkv 16 500 ЕУР
Kapital Gradezno zemjiste vo Velgosti 35 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Број на спратови
Греење
Локација
Струга
Шифра 20 074

Ексклузивна понуда:

Вила на Струшката ривиера, во туристичката населба Радожда.

Површина на парцела 120 мкв тоа земјиште под зграда 52 мкв и дворно место 68 мкв.

Катност на вила: сутерен, приземје и поткровје.

Распоред:

Сутерен - апартман со бања кој е во фаза на карабина.

Приземје - дневна со кујна, спална 1 со излез на пространа тераса со непречен поглед на езеро, спална 2 со излез на пространа тераса со непречен поглед на езеро, бања, предсобје и пространа тераса со непречен поглед на езеро.

Поткровје - дневна со кујна, спална 1 со излез на пространа тераса со непречен поглед на езеро, спална 2 со излез на пространа тераса со непречен поглед на езеро, бања, предсобје и пространа тераса со непречен поглед на езеро.

Вилата е органиризана како сместувачки капацитет со 3 апартмани со засебни влезови од кои апартманот на приземје кој е во фаза на карабина е организиран како една просторија со бања и излез во двор со непречен поглед на езеро. Апартманите на приземје и поткровје се со по 2 спални соби со излез на тераси со непречен поглед на езеро.

Вилата се продава комплетно опремена со мебел и електрични уреди за домаќинство.

Одлична локација на брегот на Охридското езеро.

Погледнeте ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk


Контакт е-маил:
[email protected]

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/505-711
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Ваш најдобар партнер!
ТЦ Амам локал 029 - Охрид
070-388-844
[email protected]
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Ekskluzivno plac vo Cekostina 919m2 16 500 ЕУР
Kapital Trosoben juzen  stan so pogled na ezero 54 000 ЕУР
***Kapital***Ekskluzivno Vila vo Lagadin 195 000 ЕУР
Kapital Cetirisoben istocen stan vo Ohrid 81 700 ЕУР
Кон почеток