Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Radozda

500 ЕУР

Се продава од: Анѓелко Нестороски 16 септ. 10:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Струга
Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За повеќе информации:
076 749 052/ 078 283 142
Анѓелко Нестороски
076749052
Leaflet
Кон почеток