Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Се продава од: Dime 16 септ. 01:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Струга
Se prodava kuca misleshevski Pat.Za podetalni informazi javete se.
Leaflet
Кон почеток