Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA KUKA VO RADOZDA 40000 evra2

40 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Универзал Инвест Инженеринг 01 авг. 14:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Универзал Инвест Инженеринг
SE PRODAVA STAN NASPROTI VERO-TAFTALIZDE 80 000 ЕУР
SE PRODAVA BARAKA SO DOGRADBA VO TAFTALICE 180 000 ЕУР
STAN VO AERODROM NA MIRNA LOKACIJA 88 000 ЕУР
STAN KAJ UNIVERZALNA 96 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Струга
Kukata se naoga na 100 m od ezeroto. Ima izgradena kuka koja treba da se renovira.16 m2 terasa so pogled na ezero.
Универзал Инвест Инженеринг
Проектирање,изведба,надзор и посредување при продажба на недвижности [email protected]
Посетете ја нашата продавница
ул.Партизанска 2бр.8/1 Прикажи на мапата
072 212 290
Универзал Инвест Инженеринг
072212290
Leaflet
Универзал Инвест Инженеринг
 EKSLUZIVEN STAN VO PODNOZJETO NA VODNO 1 150 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KAPISHTEC BLISKU DO BOLNICA- 250 ЕУР
STAN VO MICURIN 57m2 TROSOBEN 1 100 ЕУР
PLACEVI VO TRUBAREVO GRADEZNA ZONA 30 ЕУР
Кон почеток