Објавени: ноем. 08 2022 09:02

Се продаваат куќа и две ниви во близина на Струга

Објавени: ноем. 08 09:02
Прегледи: 909
Се продаваат, куќа со дворно место од околу 1000 м2 и нива од околу 5770м2 во близина на Струга.
Исто така се продава нива 3000м2 во близина на Охрид.
За подетални информации 078 577 772 Аспасија
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации