Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot na gradot

75 000 ЕУР

Се продава од: Зоран Горгиоски 26 јан. 02:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Струмица
Се продава куќа во централното градско подрачје веднаш позади Собраниската зграда во Струмица. Во склоп на куќата има деловен простор и дворно место. Објектот може да се види во секое време со претходно закажан термин директно со сопственикот. Огласот е поставен од сопственикот така да не се наплаќат продажни услуги од трето лице / агенција. За сите деталности и да закажете да се види објектот обратете се на телефонот доставен во овој оглас.
Зоран Горгиоски
071958416
Leaflet
Кон почеток