Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot na gradot

85 000 ЕУР

Се продава од: Зоран Горгиоски 26 јан. 06:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Струмица
Се продава куќа во централното градско подрачје веднаш позади Собраниската зграда во Струмица. Во склоп на куќата од 136 М2 има деловен простор и дворно место од 80М2. На локацијата според урбанистичкиот план е планирано/дозволено П+2 ( приземје +2 спрата) што ја прави локацијата идеална за инвестиција во станбен/ деловен објект. Објектот може да се види во секое време со претходно закажан термин директно со сопственикот. Огласот е поставен од сопственикот да се намалат трошоците на сопственикот/купувачот на продажни услуги од трето лице / агенција. За сите деталности и да закажете да се види објектот обратете се на телефонот доставен во овој оглас.
Зоран Горгиоски
071958416
Leaflet
Кон почеток