Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo strog centar na Strumica

Се продава од: Pance Nikolovski 21 окт. 22:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Струмица
Se prodava kuka vo strog centar na Strumica pomegu restoran Bonita i Vila Park 130m2 na dva sprata so uredna dokumentacija.može i zamena za stan so doplata
Pance Nikolovski
070214337
Leaflet
Кон почеток