Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kukata se prodava

1 ЕУР

Се продава од: Zan 24 септ. 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Струмица
Се продава куќа, со основа од 162 м2.За повеќе информации јавете се на 071205548.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации