Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Prakticna i povolno Golema kuka vo Strumica

120 000 ЕУР

Се продава од: Viktorija Vitanova 30 ноем. 14:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Струмица
Se prodava golema kuka vo mirno sosedstvo na ul. Timo Trencev 9 izgradena 1982 g. so seta dokumentacija tip- top.
Kukata e na 2 sprata plus prizemje , potkrovje,garaza i golemo dvorno mesto.
Vkupna kvadratura za ziveenje e 206 m/ kvadratni.
Celokupno zaedno so dvorna povrsina= 345 m/kvadratni.
Poveke imformacii na tlf:+38970711330- Viktorija
Viktorija Vitanova
 
+38970711330
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации