Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sprat od kuka prizemje i dvor povolno

0 МКД

Се продава од: КРИСТИНА Вчера 20:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Струмица
Се продава спрат од куќа со квадратура од 116м2(две спални, дневна, трпезарија, кујна, купатило), приземје 77м2(две соби, кујна, wc и гаража) и дворно место.
Куќата има посебен влез. Цена по договор, информации на тел.071451910 по 18:00.
КРИСТИНА
071451910
Leaflet
Кон почеток