Објавени: јул. 01 2022 06:11

Sprat od kuka so poseben vlez i parking mesto

Објавени: јул. 01 06:11
Прегледи: 411
Се продава спрат од куќа, приземје со посебен влез и паркинг место. Цена по договор. За повеќе информации јавете се на 076530851
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации