Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 202m2 vo Sveti Nikole

9 500 ЕУР

Се продава од: suncica 11 фев. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Свети Николе
Se prodava kuka na ulica mirce acev br.17 cena po dogovor tel.077694337
suncica
077694337
Leaflet
Кон почеток