Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so dvor vo Sveti Nikole

Се продава од: Krsto 19 ноем. 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Свети Николе
Се продава куќа во Свети Николе, во населба бараки на ул. 9 мај бр. 14, со стамбена површина од 66м2, 30м2 гаража и подрум и 460м2 дворно место. Цена по договор. Тел. 070/480-717
Leaflet
Кон почеток