Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Sveti Nikole

Се продава од: Jane Gjorgievski 16 јул. 21:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Свети Николе
Se prodava kuka vo Sveti Nikole 66m2 so podrum 30m2 i dvor 460m2. Cena po dogovor
Jane Gjorgievski
071272765
Leaflet
Кон почеток