Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Luksuzna kuka vo Sveti Nikole

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Family House 31 авг. 10:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

482 Огласи во продавницата

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM-SKAJ SITY 330 ЕУР
SE IZDAVA POLUNAMESTEN TROSOBEN STAN VO RASADNIK 200 ЕУР
SE IZDAVA SUPER STAN VO KISELA VODA 15 000 МКД
Se izdava trosoben namesten stan vo Novo Lisice 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Свети Николе
Vo Sveti Nikole se podava LUXUZNA kuka komplet so mebel,prizemjeto i prviot kat celosno opremeni,a vtoriot kat e samo malterisan-najvisoka tocka 4,5 m.
Prizemjeto ima dnevna soba so kujna,trpezarija i banja.Ima i 2 garazi za 3 vozila so eden garazen toalet.Ima i edna prostorija za cisterna za nafta od 4.5 toni kako i prostja za skladiranje drva.Prviot kat ima dnevna so trpezarija i kujna,banja i 3 spalni sekoja so terasa.Vtoriot kat koj e samo malterisan ima ogromen salon,banja i edna spalna soba,ima i 3 terasi.Greenjeto e na sopstveno parno na drva a moze i so nafta.Site hodnici se so podno greenje.
celiot plac 331 m2 a kuata e 342 m2.Cist imoten lit.
Cena po dogovor + 1 % Agenciska provizia
Agencija,,Family House"
Leaflet
Family House

Family House

482 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NA PRIZEMJE TAFT 2 170 ЕУР
Family house izdava kat od kuka vo Kapistec 400 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN AERODROM TOBAKO 2 240 ЕУР
Trosoben stan vo Kapistec na odlicna lokacija 95 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации